• Gran Canaria rand
  • Loro ja Siam

Mida teised ei räägi: Tenerife

 Kogupäevaekskursioon.

Veedame koos päeva Tenerife tähtsaimate vaatamisväärsustega tutvudes ning räägime teile vähetuntud fakte ja põnevaid lugusid nii saare huvitavast ajaloost kui ka põnevast tänapäevast.
Seepärast sobib see päevareis suurepäraselt nii neile, kes saart esmakordselt avastama tulevad kui ka neile, kes siin juba mitmes kord oma puhkust veedavad. 
Teie teadmisteammutamise eest vastutab aastatepikkuse kogemusega professionaalne eestikeelne giid.

Selle päeva tähtedeks on loomulikult Masca küla koos oma pisut hirmuäratava serpentiiniga, kaunis ja lopsakas põhjarannik rohkete banaaniistandustega, maailmakuulsad kanaari veinid (degusteerimisega) ja kindlasti pea taevani kõrguv isand Teide!

Ekskursioon toimub esmaspäeviti, reisiseltskonna kogume bussi nii lõunast kui läänest! Klientide pealevõtmist  alustame kell 8.00-8.30 ( sõltub piirkonnast).

Kestvus 9-10h.

Hind täiskasvanule: 65eur.
Hind lapsele (2-11): 35eur.

*Lõunasöök ei sisaldu hinnas, kuid selleks on ettenähtud aeg, seega võite võtta kaasa oma piknikukorvi või maitsta kanaaripärast rooga giidi soovitatud söögikohas - valik on teie!

*Kaasa palume võtta ka pikemad riided, sest põhjas võib sadada vihma ja Teidel lund !

Kuna kohtade arv on piiratud, seega ära lase käest võimalust ja tule seikle meiega!

Ekskursioonil osalev giid.

Elukutseline litsentseeritud giid- Evelyn Karlsson

Kaua sa juba giid oled olnud? Kuidas sa seda kõike tead? Esimesele küsimusele on lihtne vastata – juba eelmisest sajandist (kõlab nagu oleks tegu ühe Tenerifel talvituva muistisega…). Aga aasta(kümne)te pikkune kogemus ja oskus rääkida sellest, mis esimest või ka mitmendat korda sellesse sihtkohta tulevaid inimesi kõige rohkem huvitab… Ja seda on tehtud rohkem kui kümnes riigis. Nojah, vahel ikka makstakse lobisemise eest palka ka. Sest info on see, mis maksab. Ja kui oma tööd armastusega teha ning ennast pidevalt edasi arendada ja täiendada, saab sujuvalt ka teisele küsimusele vastatud… Oluline on olla olemas. Ja parim koht selleks on Kanaarid!

Elukutseline litsentseeritud giid- Maarika Kukin

Kumb oli enne – muna või kana? Kes esimene eestlane, kes aastate eest Tenerifele uue kodu rajas, oli Maarika või keegi teine? Vastus polegi oluline, sest fakt jääb faktiks – keegi teine siin saarel ei tunne tegelikult Kanaaride elu paremini kui tema. Lisaks sellele, et pole olemas fakti, mida ta ei teaks või kivi, mida ta ei tunneks. Lisaks on tema oma veinivärkstoas hoole ja armastusega valmistatud veine maitsnud juba nii mõnedki eestlased. Ja väga rahule jäänud. Kui Tenerife tundmise eest jagataks kategooriaid, saaks kõrgeima vaieldamatult Maarika. Üle 12 aasta tööd giidina Kanaaridel ja õpingute käigus omandatud litsentsid on tõsise töö vili. Oleme väga rõõmsad, et ka meie praegused ja tulevased klientidel on võimalus Kanaare just tema silmade läbi näha ja avastada!