• Gran Canaria rand
  • Loro ja Siam

CANDELARIA, SANTA CRUZ, LA LAGUNA

 

Kui Tenerife on juba peaaegu tuttavaks saanud ja saareekskursioonil kord või mitugi käidud, tasub kogeda midagi uut ja tulla meie Kolme linna tuurile! Esimene eestikeelne ekskursioon Tenerifel, mille käigus käime läbi kolm kaunist linna, mis on Tenerifel olulised mitte ainult ajaloo poolest, vaid kus ootavad avastamist ka huvitavad pärlid tänapäevast! Candelaria Must Madonna ja uhkelt väärikad guanchikuningad, Santa Cruzi põnev vanalinn koos suure sumiseva turuhoonega ja Tenerife auditoorium koos selle taga peidus olevate kivimaalidega. Üle ega ümber ei saa saare esimesest pealinnast La Lagunast, mida iseloomustab stiilne ajalugu oma lummava arhitektuuriga, kuid kust leiab täna selliseid poode, mida ise otsidagi ei oskaks... Lugusid kuulda ja põnevaid paiku näha saab nüüd koos meiega neljapäeviti ja seda täitsa eesti keeles!

Ekskursioon toimub neljapäeviti, reisiseltskonna kogume bussi nii lõunast kui läänest! Klientide pealevõtmist  alustame kell 8.00-8.30 (sõltub piirkonnast).

Kestvus 8-9 h.

Hind täiskasvanule: 75 eur.
Hind lapsele (2-11): 50 eur.

*Lõunasöök ei sisaldu hinnas, kuid selleks on ettenähtud aeg, seega võite võtta kaasa oma piknikukorvi või maitsta kanaaripärast rooga giidi soovitatud söögikohas - valik on teie!

*Kaasa palume võtta ka pikemad riided, sest võib olla tuuline!

Kuna kohtade arv on piiratud, seega ära lase käest võimalust ja tule seikle meiega!

Ekskursioonil osalev giid:

elukutseline litsentseeritud giid Evelyn Karlsson

Kaua sa juba giid oled olnud? Kuidas sa seda kõike tead? Esimesele küsimusele on lihtne vastata – juba eelmisest sajandist (kõlab nagu oleks tegu ühe Tenerifel talvituva muistisega…). Aga aasta(kümne)te pikkune kogemus ja oskus rääkida sellest, mis esimest või ka mitmendat korda sellesse sihtkohta tulevaid inimesi kõige rohkem huvitab… Ja seda on tehtud rohkem kui kümnes riigis. Nojah, vahel ikka makstakse lobisemise eest palka ka. Sest info on see, mis maksab. Ja kui oma tööd armastusega teha ning ennast pidevalt edasi arendada ja täiendada, saab sujuvalt ka teisele küsimusele vastatud… Oluline on olla olemas. Ja parim koht selleks on Kanaarid!