Purjejaht

Romantiline väljasõit, sünnipäev, mesinädalad,kingiidee või lihtsalt puhkus!

 

 

Tüüri hoiavad kogenud Eesti kaptenid, pakkudes ookeanil meeldejäävaid elamusi. Võimalus on sõita  Tenerifel koos teiste huvilistega või valida privaatne sõit ning jaht on vaid Teie käsutuses.

4-tunnine sõit ookeanil. (väljasõit sadamast: Marina del Sur, Las Galletas)

Jaht mahutab kuni 7 külalist ja kapteni. Meeleolukal sõidul keeratakse algselt tüür vaalade suunas - siinsetes vetes on hulgaliselt pilootvaalu. Tihti näeb ka delfiine ja pole välistatud ka kilpkonnadega kohtumine. Kui ookeanis elavad imetajad nähtud, suundutakse rannikule lähemale ja kõigil on võimalus minna ujuma ja snorgeldama, et veealust elu nautida. 

 

Hind: 50€   täiskasvanu ja 25€   laps ( kuni 11a) - hind sisaldab transfeeri, suupisteid ja jooke (vesi, karastusjoogid, lahja alkohol ja valge vein) 

 

 

Privaatne jahisõit.  (väljasõit sadamast: Marina del Sur, Las Galletas)

Jaht mahutab kuni 6 klienti ja kapteni. Külalised saavad ise valida suuna ja tegevuse - pidada sünnipäeva, mesinädalaid, üllatuspidu või lihtsalt puhata ja nautida päikeseloojangut. Andke meile teada oma plaanist ja korraldame Teile meeldejääva väljasõidu.

Hind:  349€   (sisaldab transfeeri, suupisteid ja jooke - vesi, karastusjoogid, lahja alkohol)

 

La Gomera 3 päeva  (väljasõit sadamast: Marina del Sur, Las Galletas)

Jaht mahutab 5 külalist ja kapteni. Väljasõidu algus sadamast kell 10:00 ja La Gomerale jõuame ~ 18:00. Järgmisel päeval saate tutvuda La Gomera saarega. Kolmandal päeval võetakse suund Tenerifele ja tagasi jõuame ~ 18:00

Hind:  1600€  (sisaldab transfeeri)