• Gran Canaria rand
  • Loro ja Siam

Purjejaht

Romantiline väljasõit, sünnipäev, mesinädalad, kingiidee või lihtsalt puhkus!

 

 

Tüüri hoiavad kogenud Eesti kaptenid, kes pakuvad meeldejäävaid elamusi ookeanil. Tenerifel võib sõita  kas koos teiste huvilistega või valida privaatse sõidu, nii et jaht on vaid teie käsutuses.

3-4 tunnine sõit ookeanil (väljasõidusadam: Marina del Sur, Las Galletas)

Jaht mahutab kuni 9 külalist ja kapteni. Meeleolukal sõidul keeratakse algselt tüür vaalade suunas - siinsetes vetes on hulgaliselt pilootvaalu. Tihti näeb ka delfiine ja pole välistatud kilpkonnadegagi kohtumine. Kui ookeanis elavad imetajad on vaadatud, suundutakse lähemale rannikule ning kõigil on võimalus minna ujuma ja snorgeldama, et veealust elu nautida. 

Väljasõit kell 10.30

Hind: 60 € / täiskasvanu ja 30 € / laps (kuni 11a)

hind sisaldab jooke (vesi, karastusjoogid, lahja alkohol ja valge vein) 

 

Privaatne jahisõit.  (väljasõidusadam: Marina del Sur, Las Galletas)

Jaht mahutab kuni 6 klienti ja kapteni. Külalised saavad ise valida suuna ja tegevuse - pidada sünnipäeva, mesinädalaid, üllatuspidu või lihtsalt puhata ja nautida päikeseloojangut. Andke meile teada, millised plaanid teil on ja me korraldame teile meeldejääva väljasõidu.

Hind:  375 €   

hind sisaldab jooke (vesi, karastusjoogid, lahja alkohol ja valge vein) 

 

La Gomera 3 päeva  (väljasõidusadam: Marina del Sur, Las Galletas)

Jaht mahutab 5 külalist ja kapteni. Väljasõidu algus sadamast kell 10:00 ja La Gomerale jõuame ~ 18:00. Järgmisel päeval saate tutvuda La Gomera saarega. Kolmandal päeval võetakse suund Tenerifele, kuhu  jõuame tagasi ~ 18:00

Hind: 1900 €  (küsi pakkumist)